Оголошується обласний конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади

Дата: 20.06.2018 08:11

З 1 червня стартував обласний конкурс журналістських робіт із тематики реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

До участі в Конкурсі запрошуються творчі працівники медійної сфери Чернігівщини, у тому числі штатні і позаштатні працівники засобів масової інформації, а також особи, які займаються незалежною творчою діяльністю, працівники інформаційних підрозділів та прес-служб органів місцевого самоврядування та виконавчої влади області.

Переможці отримають Премію, положення про яку затверджено рішенням обласної ради.

Конкурс проводиться із урахуванням концептуальних засад та методології Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Медійники області змагатимуться в чотирьох жанрових номінаціях:

- онлайн-публікація;

- публікація в друкованих ЗМІ;

- радіоматеріал;

- відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет.

Отримати детальнішу інформацію та ознайомитися з умовами Конкурсу можна за посиланням: http://cg.gov.ua/index.php?id=24454&tp=1.

За інформацією Чернігівської обласної ради