Відродження українського села, його духовності й культури"

Дата: 11.06.2018 13:48

Великий фестиваль маленького села!!! Вперше учасники народного аматорського фольклорного колективу "Молодички" та зразкового танцювального колективу "Лілея" Мринського будинку культури побували на Бахмаччині, на п'ятому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Відродження українського села, його духовності й культури", який проходив у с. Піски. Неперевершені враження від побаченого, а емоціїї просто зашкалюють!!!! Це ж як потрібно любити свою маленьку батьківщину, щоб стільки робити для її людей!!! Наспівались, натанцювались, смаколиків, скуштували, сувеніри на згадку придбали, насолодитися, виступами народної артистки України: Оксани Пекун, Дмитра Андрійця, Ніколо Петраша і повернулися з дипломами ІІ ступеня!!!! Всім дякую і вперед, до нових злетів!!!!

Директор Мринського будинку культури