Здано останній державний екзамен

Дата: 11.06.2018 13:12

В загальноосвітніх навчальних закладах Мринської сільської ради для випускників 9 класів власне маленьке свято - здано останній державний екзамен. Оцінено знання кожного і підбито підсумки навчання за 9 років.  Тепер перед ними постає перший серйозний вибір: продовжити навчання в школі чи покинути  її стіни й зробити перший крок в доросле життя.

Для учнів та їх батьків ще є час  зважити всі за і проти і прийняти єдине правильне рішення. Адже від нього залежить те, як складеться подальше життя дитини.

Дорогі учні! Яким би не був Ваш вибір педагогічний колектив навчальних закладів та виконавчий комітет сільської ради зичать Вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, віри і впевненості у завтрашньому дні.

Виконавчий комітет Мринської сільської ради та

педагогічний колектив навчальних закладів