Сьогодні, 6 червня 2018 року, в Мринській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено педагогічну раду на тему «Підсумки роботи педагогічного колективу школи над науково-методичною проблемою».  На засіданні ради були присутні 21 особа з числа педагогічних працівників.

На порядок денний педагогічної ради виносилися такі питання:

1. Про підсумки роботи педагогічного колективу над проблемою «Формування життєвої компетенції учнів шляхом впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес».

Доповідач - Леус Г.П.

1. Про реалізація проблеми школи в ході проведення позакласної виховної роботи.

Доповідач -  Руда Г.М.

1. Про роботу соціально – психологічної служби над реалізацією проблеми школи.

Доповідач - Олексієнко М.В.

1. Про досвід та проблеми шкільних методичних об’єднань у роботі над проблемою.

Доповідачі – керівники методичних об’єднань, вчителі.

Засідання педагогічної ради пройшло змістовно, пізнавально, цікаво та результативно. Вчителі школи поділилися власним досвідом та обговорили найбільш гострі проблеми, які виникли в процесі роботи. Намітили подальший план роботи по даній темі.

Загалом, роботу педагогічного колективу школи над науково-методичною проблемою прийнято вважати задовільною.

Дирекція Мринської ЗОШ І-ІІІ ст.