Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності

Дата: 25.05.2018 11:03

В період з 14.05 по  18.05.2018 р.  в Хотинівському ДНЗ «Ромашка»   був проведений Тиждень знань основ  безпеки життєдіяльності  та протипожежне тренування. У ході проведення Тижня знань основ  безпеки життєдіяльності   були організовані  та проведені різноманітні форми роботи з дітьми, працівниками та батьками: це, і змагання, розваги, навчальна евакуація, ігри-моделювання, бесіди, дидактичні та рухливі ігри, та інші. Теми днів Тижня були такі: «Обережно на дорозі», «Пожежна безпека», «Вогонь – добрий, вогонь - злий», «Правила безпеки з електроприладами. Електроприлади – наші помічники та небезпека від них», «Дитина та природа. Стихійні лиха», «Наодинці вдома. Дитина в світі людей та речей».

Особливий інтерес викликали практичні протипожежні тренування.

Допомогою у підготовці  Тижня знань основ  безпеки життєдіяльності та протипожежного тренування  відіграла збірка матеріалів   методичної літератури, яка була  підготовлена педпрацівниками протягом року.

Виконком Мринської сільської ради