Сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи можуть подавати заявки на отримання фінансової підтримки

Дата: 15.05.2018 09:14

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє про початок прийому заявок та документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) з державного бюджету.

Заявки приймаються з 10 травня до 15 листопада Чернігівською регіональною комісією з надання фінансової підтримки СОК молочарського та плодово-ягідного напрямів діяльності для придбання обладнання зі зберігання та переробки сільськогосподарської продукції.

Документи необхідно подавати за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 14, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, відділ розвитку сільських територій та аналізу АПК, каб. № 312, з 8-00 до 17-00. Обідня перерва з 13-00 до 14-00.

Телефон для довідок: (0462) 77-89-45.

За інформацією Департаменту агропромислового
розвитку облдержадміністрації