В цей день кожного року біля пам’ятників та обелісків загиблим воїнам у Другій світовій війні збираються люди щоб вшанувати пам’ять полеглих у роки війни та подякувати живим ветеранам, солдатським вдовам та трудівникам тилу. В Мринській об’єднаній територіальній громаді в цей день були проведені мітинги-реквієм та панахиди. Нажаль, ветеранів тієї страшної війни щороку стає все менше, і не всі через стан здоров’я можуть прийти на святковий мітинг, тому вже стало традицією відвідувати їх вдома.

Цього року в.о. сільського голови, заступники сільського голови та старости побували вдома у ветеранів, вручили їм подарунки та  привітали зі святом, подякували за їхній подвиг.

БІЛЬШЕ ФОТО В ФОТОГАЛЕРЕЇ

Виконком Мринської сільської ради