Отримання довгострокових пільгових кредитів

Дата: 03.05.2018 10:58

З метою втілення державної політики в сфері житлового будівництва в сільській місцевості, соціально-побутового облаштування села та на виконання Указу президента України від 27.03.1998 року № 222 „Про заходи щодо підтримки індивідуального житлового будівництва на селі” в області, починаючи з 1999 року, впроваджується регіональна Програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім”. Програма спрямована на покращення житлових і соціально – побутових умов проживання сільського населення шляхом надання їм державних довгострокових пільгових кредитів, з платою за користування в розмірі 3% річних  (багатодітні сім’ї звільняються від сплати відсотків).

Реалізація зазначеної Програми, розпорядженням облдержадміністрації від 30.09.1999р. №559, покладена на  Чернігівський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

З питань отримання консультацій щодо пільгового кредитування кандидатам у Позичальники необхідно звертатись до кредитного відділу Фонду за адресами представництв :

-   м. Чернігів, вул. Малиновського, 32- Б, тел. 69-37-97,69-37-85 або (067) 460-79-75;

-   м. Прилуки, вул. Київська, 220 кімн. 207 тел. (066) 660-81-24

Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті Фонду: chfond.at.ua

Чернігівський обласний Фонд

підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.