Запрошуємо активну молодь взяти участь у Всеукраїнському молодіжному форумі «Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

Дата: 10.04.2018 09:26

02 - 04 травня 2018 року на Київщині відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум «Саміт про активних Б.У.М» - Бажай. Удосконалюй.  Мотивуй».

Учасниками форуму будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.

Програмою заходу передбачено три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких буде проведено лекції, панельні дискусії та воркшопи від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.

Для участі в заході необхідно до 15 квітня 2018 року заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://goo.gl/forms/CQlIRAQz6vuTcZgb2

Контактні особи: Софія Школик тел. (063)838-32-44 та Софія Шілйк тел. (099)452-19-19.

Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту

Чернігівської обласної держаної адміністрації

Н.П. Лемеш