Дотримуйтесь правил безпеки!

Дата: 06.04.2018 08:20

Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час святкування Великодня!

Вже зовсім скоро віряни відзначатимуть Великдень. Це свято пов’язане не тільки зі службою і освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Саме тому, напередодні Великодніх свят співробітники Служби порятунку проводять ряд профілактичних заходів, аби нагадати громадянам та священнослужителям про дотримання елементарних правил пожежної безпеки під час богослужінь, провели лекцію на протипожежну тематику з очільниками релігійних установ Рятувальники наголосили на необхідності забезпечення церков вогнегасниками, утриманні в належному стані евакуаційних шляхів і виходів, справності та правильній експлуатації електромереж і опалювальних приладів. Крім того, було здійснено перевірку джерел зовнішнього протипожежного водопостачання із пуском води. Настоятелям храмів рятувальники роз’яснили порядок дій на випадок виникнення пожежі та вручили пам’ятки, де відображені всі основні правила щодо дотримання пожежної безпеки.

Шановні громадяни!

Напередодні свята рятувальники закликають вас бути вкрай обережними при використанні відкритого вогню та не забувати про правила безпеки й поведінки у місцях з масовим перебуванням людей. Під час освячення паски необхідно подбати про те, щоб запалена свічка не торкалась поліетилену або кошика. Відвідуючи храм, проявляйте пильність та обережність аби уникнути пожежі та травмування людей.

Носівський РС Управління ДСНС

України у Чернігівській області