Увага! Важлива інформація для приватних підприємців

Дата: 27.03.2018 08:23

Про необхідність подання декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

Носівський районний сектор Управління ДСНС у Чернігівській області повідомляє, що у відповідності до ст. 57 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України № 440 від 05.06.2013 року «Про затвердження Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки», постанови Кабінету Міністрів України № 80 від 14.02.2018 року «Про внесення змін до Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки», на орендоване чи власне Вами приміщення (об’єкт), має бути подано декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

У разі, якщо на Вашому об’єкті відсутня вище вказана декларація працівники Носівського районного сектору Управління ДСНС у Чернігівській області будуть вимушені притягнути Вас до адміністративної відповідальності відповідно до чинного законодавства.

Носівський РС УДСНС України у Чернігівській області