Відбулося справжнє свято для малечі

Дата: 27.03.2018 08:18

Весняного вихідного дня, 25 березня 2018 року в Мринському сільському будинку культури відбулося справжнє свято для малечі.

Театр фантастики – єдиний в Україні благодійний театр, який активно співпрацює із Благодійним Фондом «Центр соціальних проектів майбутнього» з метою збору коштів для онкохворих діток.

Малечу та батьків, які відвідали пізнавально-розважальне циркове благодійне шоу, порадували магічний літаючий стіл, іллюзії та пригоди з монетками, шоу з мильними бульбашками та єнот Толік.

Актова зала будинку культури була переповнена дитячим сміхом, захватом,  радощами та чудовим настроєм! Навіть дорослі залюбки на який час поринули в дивовижний світ магії.

Вхід був безкоштовний. Проводився продаж сувенірів. Всі зібрані кошти будуть передані онкохворим діткам в рамках проекту «Діти проти раку».

Велике СПАСИБІ ВСІМ, хто долучився до збору коштів і впершу чергу працівникам Театру фантастики. Ви робите потрібну і вкрай важливу справу!

Виконавчий комітет Мринської сільської ради