A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мринська громада
Чернігівська область, Ніжинський район

Результати проведення загальних зборів громадян с. Киселівка

Дата: 28.02.2018 15:25
Кількість переглядів: 455

       Для вирішення найважливіших питань життя села Киселівка, підведення підсумків 2017 року та для окреслення планів на 2018 рік 27 лютого 2018 року в 11.00 год. в приміщенні Киселівського сільського клубу відбувся сход жителів с. Киселівка Мринської сільської ради. З 69 чол. зареєстрованих в населеному пункті участь взяло 38 чол. (55% загальної кількості).

       На загальних зборах були присутні в.о. сільського голови Сіренко Ніна Миколаївна, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів  Пугач Іван Іванович, заступник сільського голови з правоохоронної діяльності Стратілат Валерій Іванович, староста  с. Селище, Роздольне, Киселівка Борисова Людмила Григорівна, завідуючий Мринською сільською лікарською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Варшавський Савелій Якович, представники ТОВ Носівка-Агро, дільничий інспектор Носівського відділення поліції.

        Розпочалися загальні збори громадян звітом старости с. Селище, Роздольне, Киселівка Борисової Людмили Григорівни про організацію роботи по виконанню Програми соціально-економічного розвитку села Киселівка за 2017 рік. Потім виступили Сіренко Ніна Миколаївна та Пугач Іван Іванович, які також прозвітували за пророблену в 2017 році роботу по поліпшенню соціально-економічного становища  та благоустрою села Киселівка та більш детально зупинилися на планах в цьому напрямку на 2018 рік. Варшавський Савелій Якович більш детально зупинився на проблемах охорони здоров’я, нововведеннях та перспективах розвитку медицини на селі в 2018 році. Представник ТОВ Носівка-Агро Паламарчук Ніна Іванівна розповіла про діяльність організації на території села Киселівка та пообіцяла, що в 2018 році керівництво у тісній співпраці з місцевим самоврядуванням, долучиться до вирішення найбільш важливих питань.  Дільничим інспектором Носівського відділення поліції озвучено звіт про стан злочинності та висвітлено інші питання з компетенції правоохоронних органів. Загалом всі звіти прийняті громадою. Ухвалено роботу вважати задовільно.

       Виходячи зі звітів доповідачів та питань, які були порушені на загальних зборах громадян села Киселівка ухвалено :

  1. Встановити на 2018 рік самооподаткування з по господарського двору в розмірі 50 грн.
  2. Тримати на постійному контролі виконавчого комітету сільської ради питання роботи ФАПу та сільського клубу.
  3. Продовжувати здійснювати всі можливі заходи по соціальному захисту найбільш незахищених категорій громадян (учасники АТО, інваліди та ветерани ВВВ та інші).
  4. Сприяти проведенню заходів по благоустрою (озеленення, попередження самовільного випилювання дерев в громадських місцях).
  5. Вживати заходів, спрямованих на посилення боротьби з факторами, які породжують злочинність.
  6. Сприяти організації планових прийомів громадян села Киселівка дільничим інспектором Носівського відділення поліції не рідше одного разу на місяць.
  7. Проводити регулярну профілактичну роботу з питань порушення правопорядку та  дотримання правил пожежної безпеки.
  8. Активізувати роботу органів самоорганізації, зокрема вуличних комітетів. 

Виконком Мринської сільської ради « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь