Виїздна  перевірка  в село Лихачів

Дата: 22.02.2018 15:24

Відділом  соціального захисту населення, у справах сім’ї та дітей  спільно з Службою у справах дітей за участі  заступника сільського голови з питань правоохоронної діяльності 21 лютого 2018 року була організована  виїздна  перевірка  в село Лихачів  з питань попередження правопорушень серед  дітей і запобігання дитячої злочинності.

Проведена бесіда  з учнями Лихачівської  ЗОШ І-ІІІ ст. про   попередження правопорушень  та асоціальної поведінки  на тему: « Від безвідповідальності до злочину один крок».

Під час перевірки відвідані сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах. Для батьків були проведені бесіди щодо формування свідомого та відповідального ставлення до  батьківства, повноцінного виховання та розвитку дітей.

Виконком Мринської сільської ради