Будьте обережні з вогнем!

Дата: 20.03.2018 14:24

7 березня о 02:38 до Служби порятунку "101" у Носівському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с.Володькова Дівиця.

За викликом до місця події оперативно прибуло відділення 17-го державного пожежно-рятувального підрозділу з районного центру у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки.

На момент прибуття вогнеборців будівля була охоплена вогнем. Оперативними діями пожежу о 03:00 було локалізовано, а о 04:30 остаточно ліквідовано. Під час розбирання конструкцій рятувальники виявили обгоріле тіло 65-річного господаря помешкання без ознак життя.

Ймовірно, причиною виникнення пожежі послужила необережність чоловіка при палінні. Вогнем знищено покрівлю, перекриття будинку, домашні речі господаря.

Рятувальники ДСНС України попереджають про недопустимість халатного відношення до заходів пожежної безпеки. Пам’ятайте, лише суворе їх дотримання допоможе Вам уникнути лиха. Будьте обережними, бережіть своє життя і майно від вогню.

А. Шелестюк,

начальник Носівського РС Управління