Шановні жителі Мринської громади! До вашої уваги анонс святкових заходів з нагоди Міжнародного жіночого дня, які відбудуться селах громади!

6 березня 2018 року

У Мринському будинку культури відбудеться звітний концерт народного аматорського фольклорного колективу "Молодички" на підтвердження звання " народний аматорський " - "Співуча жінка - як весна... "

Початок о 18.00 год.

7 березня 2018 року

Працівники Роздольненського сільського клубу, Киселівського сільського клубу, Роздольненської бібліотеки-філіі організовують ліричну годину спілкування «Жіноча історія»

Початок о 12.00 год.

8 березня 2018 року

У Селищенському сільському клубі відбудеться святковий концерт «І знову починається весна»

Початок о 14.00 год.

У Хотинівському сільському будинку культури відбудеться святкове засідання клубу «Берегиня»

Початок 12.00 год.

Лихачівський будинок культури спільно з Лихачівською бібліотекою-філією організовують концертну програму «Мати – берегиня роду людського» та виставку народної творчості місцевих митців.

Початок – 18.00 год.

У Плосківській бібліотеці-філії планується засідання клубу молодих матусь

Початок 11.00 год.

9 березня 2018 року

У Плосківській бібліотеці-філії буде організовано конкурс «Кращий декламатор поезії Т.Г. Шевченка»

Початок 11.00 год.

Святкового настрою всім та гарного відпочинку!