Ярмарок професій – це можливість для кожного отримати достойну роботу, відповідно до рівня освіти і кваліфікації. А коли розмір заробітної плати і умови праці влаштовують працівника – це найперша запорука успіху і процвітання організації.

23 лютого 2018 року на 11.00 год. в Носівському районному центрі зайнятості організовано Ярмарок вакансій за участю представників ТОВ Наташа-Агро. Підприємство запрошує на роботу за спеціальностями:

• секретар керівника;
  • тракторист;
  • електрогазозварювальник;
  • агроном;
  • водій (керування сільськогосподарською технікою)
  • технік-механік;
  • слюсар-ремонтник;
  • стропальник;
  • акумуляторник.

Офіційне працевлаштування. Заробітна плата вище мінімальної. Підвезення працівників буде проводитися з села Мрин та в зворотньому напрямку.

Для отримання більш детальної інформації по кожній вакансії запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у зустрічі з представником ТОВ Наташа-Агро.

Носівський районний центр зайнятості