Змінено поштову адресу Національного банку України!

Дата: 06.03.2018 13:07

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 березня 2018 року припинено доставку кореспонденції відділеннями ПАТ «Укрпошта», адресованої Національному банку України, за адресою:

вул. Кирпоноса, 16, м. Чернігів, 14000.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників Національного банку) Чернігівського регіону листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи:

вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб'єктів підприємницької діяльності Чернігівської області та м. Чернігова здійснюватиметься у м. Києві за адресою:

пл. Контрактова, 2-6, 2 під'їзд, тел. (044) 230-17-69

Адреса для листування: