День працівника освіти

Дата: 19.12.2017 12:35

В п’ятницю 29 вересня 2017 року в Мринському будинку культури відбулися урочисті заходи до дня працівників освіти.

Вітали та нагороджували грамотами і подяками:

заступник сільського голови Пугач Іван Іванович

«……Дорогі наші освітяни! Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Бажаємо Вам, міцного здоров’я, бадьорості тіла й духу, радості від вашої нелегкої праці і неповторності життя,

Невичерпних творчих сил та натхнення. Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша вдячність!......»

в.о.начальника відділу освіти Борисенко Олена ВолодимирівнаМринська сільська рада нагородила 12 працівників освіти почесними грамотами

Байду Оксану Володимирівну нагородили подякою Міністерства освіти і науки України.

Привітали працівників освіти нашої громади і колеги з району:

Друзь Олена Олександрівна - голова районної профспілкової організації працівників освіти і науки.

Районна профспілкова організація працівників освіти і науки відзначили 10 працівників освіти наших сіл.

Представник Народного депутата України Кодоли Олександра Михайловича Зезюлькина Тетяна Володимирівна нагородила вчителя хімії та біології Мринської загальноосвітньої школи I-III ступенів Вераксич Наталію Олексіївну подякою народного депутата України Кодоли Олександра Михайловича.

Святковим концертом із танцями, піснями і гумором працівників освіти привітали колектив народний аматорський фольклорний колектив«молодички»,зразковий танцювальний колектив «лілея»,учні молодших і старших класів.