У 2018-му році жителів Мринської громади чекає весняний призов до лав Збройних сил України. Призовний вік в 2018 році молодих людей віком від 20 до 27 років. Ті, кому виповнилося 18-19 років, також можуть піти служити в армію на добровільній основі. При цьому , в зону військових дій строковиків не відправлятимуть. Кожному з них належить виплата компенсації у розмірі мінімальної заробітної плати (на даний момент 3723 грн.)

Строки призову:

• 18 місяців для громадян, які не мають вищої освіти
  • 12 місяців для громадян, зі ступенем спеціаліста або магістра

Терміни проведення призовної компанії на строкову військову службу на 2018 р. встановлено такі дати:

З 1 квітня по 31 травня 2018 – призов до ЗСУ.

З 1 жовтня по 30 листопада 2018 – осінній призов до ЗСУ.

Відстрочка від армії отримується наступним категоріям:

• Чоловіки, які мають двох і більше дітей або вагітну дружину
  • Студенти денних відділень ПТУ, ВНЗ і духових семінарій
  • Призовники, які є єдиними годувальниками в сім’ї

Хто може отримати звільнення від призову в армію:

• Визнані за станом здоров’я непридатними до військової служби
  • Досягли 27-річного віку (на день відправлення на строкову службу)
  • Які до набуття громадянства України пройшли службу в інших державах
  • Виконали обов’язки служби у військовому резерві протягом строків 1 і 2 контрактів
  • Яким після закінчення вищих навчальних закладів присвоєно військові (спеціальні) звання офіцерського (начальницького) складу
  • Засудженні за вчинення злочину до позбавлення волі, обмеження волі, в тому числі із звільненням від відбування покарання
  • Призовники, чиї близькі родичі загинули, померли або стали інвалідами під час проходження військової служби або зборів військовозобов’язаних.

У 2017 році на строкову службу були призвані із с.Мрин – 7 чол., с.Киселівка – 1 чол., с.Плоске – 3 чол., с.Лихачів – 2 чол., с.Хотинівка – 1 чол.

Бажаємо нашим хлопцям міцного здоров’я, успіхів у військовій службі, гідно нести звання захисника Вітчизни.

Ми за вас горді і чекаємо Вас.

Завідувач військово-облікового бюро

А.І.Кошель