День самоврядування

Дата: 05.02.2018 08:52

З нагоди 15 річниці прийняття Конституції школи 31 січня 2018 року в  Мринській ЗОШ І – ІІІ ступенів було проведено день учнівського самоврядування. Перший урок  у ролі вчителя провели учні 11 класу, Олексій Бабич з 10,  дев’ятикласниці Коняченко Надія та Коняченко Анастасія. І новоявленим «вчителям»,  і учням сподобалось таке перевтілення.

На урочистій  лінійці  школярів привітали  директор школи, ЗДВР та президент школи. Учні –переможці конкурсів імені Яцика, Шевченка, ІІ етапу   Всеукраїнських предметних олімпіад отримали дипломи (28, в т. ч. 19 дипломів І ступеня); за досягнення в спорті, активну роботу в органах учнівського самоврядування та участь в культурно – масових заходах - грамоти.Всі класи, від 2 по 11, підготували святкові привітання – виступи.