Звернення до населення

Дата: 22.03.2018 08:12

Носівський районний сектор Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області звертається до громадян з проханням дотримуватись заходів безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Пам'ятайте, що застарілі боєприпаси й досі несуть загрозу людям, адже з часом вони не втратили своєї смертельної сили, а під впливом природних явищ стали ще більш небезпечними.

Основні правила поводження з вибухонебезпечними предметами:

1) Не торкатися підозрілого предмету.

2) Позначити місце знаходження предмету на місцевості та позначити його.

3) По можливості попередити про підозрілий предмет осіб, які знаходяться поряд.

4) Не використовувати відкритий вогонь поблизу місця знаходження підозрілого предмету.

5) Відвести на безпечну відстань дітей та худобу, не залишати їх без нагляду поблизу підозрілих предметів.

6) Повідомити про місце та обставини знаходження підозрілого предмету чергового Носівського РС УДСНС та відділення поліції ГУ НП в Чернігівській області.

7) Очікувати поблизу місця знаходження підозрілого предмету прибуття представників поліції та органів місцевої влади.

ВИКОНАННЯ ЦИХ ПРАВИЛ ЗБЕРЕЖУТЬ ВАМ І ОТОЧУЮЧИМ ЗДОРОВ’Я ТА ЖИТТЯ!

А.М. Шелестюк,

начальник Носівського РС Управління