Вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків

Дата: 20.02.2018 08:10

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя громадян. Вічна пам’ять загиблим землякам Живковичу Владиславу Хайдаровичу та Мальцеву Володимиру Анатолійовичу, герої на віки залишаються в наших серцях.

У цей день бажаєм всім нам віри та сили духу, успішних реалізацій усіх цілей! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, а в кожній родині панує спокій та радість! Миру всім нам!

Слава Україні! Слава її Героям!

Алла Кошель