Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини 38 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги населенню

Упродовж минулого тижня з 2 листопада по 9 листопада вогнеборцями ліквідовано 16 пожеж, з яких 13 виникло в житловому секторі громадян, 1 на транспорті, 1 у природних екологічних системах та 1інша. Надзвичайниками врятовано 1 людину. Нажаль, 8 листопада у с. Билка Коропського району, під час пожежі житлового будинку загинув 68-річний господар.

Рятувальники перевіряли виборчі дільниці на предмет безпеки

Для забезпечення належного рівня пожежної безпеки та з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій та пожеж під час підготовки і проведення місцевих виборів, які відбудуться в Україні вже незабаром, інспектори Носівського районного сектора Управління ДСНС України у Чернігівській області продовжують перевіряти протипожежний стан виборчих дільниць.