Чернігівська область, Ніжинський район

Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Упродовж минулого тижня надзвичайники Чернігівщини врятували 2 особи та 114 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій і надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня з 15 лютого по 22 лютого вогнеборці врятували 2 особи та ліквідували 53 пожежі, 41 з яких виникли у житловому секторі громадян, 5 на об'єктах, 5 на транспорті, 2 сміття. На жаль, дві людини загинуло та дві отримало травми. Крім того, підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 59 разів залучалися для надання допомоги населенню та проведення інших невідкладних робіт, зокрема буксирування транспортних засобів, надання допомоги працівникам бригад екстреної медичної допомоги та поліції, демеркуризації приміщення, деблокування водія на місці ДТП. Не обійшлося без пожеж та інших надзвичайних подій і на території Носівського району де протягом минулого тижня виникло 3 пожежі та зареєстровано 2 випадки по буксирування транспортних засобів зі снігових заметів.

09:00 23.02.2021